با سلام و تشکر از بازدید شما دوست عزیز . امیدواریم بتوانیم خواسته ها و نیاز های شما را فراهم کنیم و همکاری خوبی در کنار هم داشته باشیم.

محل لوگو

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 162
  • بازدید دیروز : 118
  • بازدید کل : 539826

هاوینگ بیت کوین


هاوینگ بیت کوین

با سلام و وقت به خیر

در ماه گذشته با ساخته شدن بلاک شماره ۶۳۰,۰۰۰ در بلاک چین بیت کوین، هاوینگ (نصف شدن پاداش بلاک) اتفاق افتاد. به این ترتیب، از این پس به‌طور میانگین در هر ده دقیقه به جای ۱۲.۵ واحد ، ۶.۲۵ واحد بیت کوین تولید خواهد شد. این سومین هاوینگ تاریخ بیت کوین است.

به احتمال زیاد قیمت بیت کوین خود را در چند ماه پیش رو با حفظ روند و دامنه پیش ببرد و همانند تاریخچه این اتفاق بعد از گذشت چند ماه میتواند موجب افزایش قیمت شود.

یکی از دلایل مهم افزایش قیمت , نصف شدن سود ماینر ها میباشد که به طبع آن فروش ارز استخراج شده بصرفه نبوده و موجب کاهش فروش ارز در بازار میشود و از همین رو رفته رفته قیمت راه خود را به طرف قیمتی که توجیه اقتصادی بیشتری برای استخراج داشته باشد طی میکند.

همچنین باید رکود جهانی را هم در این امر در نظر گرفت که شاید بتواند این پروسه را طولانی تر کند و یا بازیگران بزرگ بخواهند تغییراتی جهت ایجاد ترس و طمع در بین افراد ایجاد کنند. و بهتر است در چنین شرایطی با دقت بیشتری عمل کنیم و دچار احساسات مخرب نشویم.

با امید به این که بتوانیم در ماه های پیش رو شاهد افزایش قابل توجه قیمت ارزهای دیجیتال باشیم.

موفق و پیروز باشید

  انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۹               تعداد بازدید : 708

برچسب های مهم

قم , خیابان انقلاب , کوچه 41 پلاک 15

هر آنچه از برق بخواهید

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما